Wczytywanie bloga...

nawigacja

Blog - Wpis #3

Na ten trudny czas...

Sytuacja na świecie, która nam teraz towarzyszy i te wszystkie okoliczności... to wszystko... to wszystko nie jest za bardzo sprzyjające i napawające nas wszystkich optymizmem, wiem.

MIMO WSZYSTKO nie poddajemy się! To byłaby najgorsza rzecz, jaką moglibyśmy teraz zrobić! Wręcz przeciwnie - musimy iść do przodu i radzić sobie w obecnej sytuacji najlepiej jak tylko możemy! Pewnie nie raz już słyszeliście #zostańwdomu, prawda? Ja Wam powiem więcej - zostań w domu i zrób coś nowego! :D Zostań w domu i obejrzyj te wszystkie seriale, które zalegają na Twojej liście do obejrzenia, zostań w domu i naucz się nowego języka, zostań w domu i przejdź te wszystkie gry, które już dawno miałeś przejść, a przy okazji... załóż kanał na Twitchu! Pokaż wszystkim jak grasz. Opowiedz o swojej pasji! Załóż bloga kulinarnego! Możliwości jest tak wiele, jak wielki jest sam kosmos! Przecież nie ma co siedzieć z założonymi rękoma i ciągle czytać serwisy informacyjne - nie dajmy się zwariować! :)

A gdy już wpadniesz na pomysł - napisz do mnie! Moja zmniejszona aktywność wcale nie oznacza końca świadczonych przeze mnie usług. Jak każdy człowiek mam swoje gorsze dni i słabości. To nic takiego. Dam radę.

DAMY RADĘ!

Dbajcie o siebie, myjcie ręce i bądźcie zdrowi! <3

O autorze

Uwielbiam grafikę, informatykę i webmastering, ale... przecież to już wiecie! Aktualnie odkrywam nieznane mi zespoły muzyczne (a także wracam do tych lekko przeze mnie zapomnianych), oglądam The Simpsons (jest we mnie trochę Homera...) i myślę, co by tu zrobić, aby moje życie było lepsze i gdzie zabrać na kolejną randkę moją kochaną dziewczynę (bez pomocy której ta strona nie wyglądałaby tak dobrze!) gdy skończy się ten okropny czas...