Wczytywanie bloga...

nawigacja

Blog - Wpis #1

3... 2... 1... START!

Zastanawiam się. Od dobrych 25 minut, siedząc przed komputerem, szukając motywacji, impulsu, jakiegoś natchnienia - przez cały ten czas zastanawiam się jak zacząć. Jak powinno brzmieć pierwsze zdanie? Czy powinno zawierać jakiś motywujący cytat o stawianiu pierwszego kroku, czy może o efekcie końcowym? Czy rozpocząć go humorystycznie, czy może napisać coś w stylu: "sprawdzanie systemów paliwa, testy bezpieczeństwa, ostatnie przybicie żółwika z kosmorobotem 3xxan v 2.0, wciśnięcie czerwonego przycisku, przygotowanie do sekwencji odliczania i... START"? W całym tym myśleniu i zamieszaniu nie zauważyłem, że... właśnie postawiłem ten trudny, ale jakże ważny pierwszy krok i to pierwsze zdanie powstało. Tak... nagle i... tak dobrze!

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek. - Platon

Musiałem wstawić ten cytat... Ekhm! Witam Was w nowej sekcji na mojej stronie, która poświęcona będzie moim przemyśleniom, poradnikom w temacie grafiki i stron internetowych oraz w dzieleniu się z Wami moimi planami i tym, czym aktualnie się zajmuję, a może i nie tylko? Witajcie na blogu! :) Kłaniam się nisko i z przyjemnośćią robię ten pierwszy krok - który tak naprawdę jest jednym z wielu, bo moja podróż zaczyna się właśnie w tym miejscu. Każdy kolejny wpis będzie pojawiał się, gdy będę miał coś do napisania. Jak wiecie - szanuję zarówno Was, jak i Wasz czas, więc nie będę Was bombardował wpisami. Wszystkie informacje odnośnie każdego kolejnego wpisu znajdą się tutaj, na moim fanpage-u. No i oczywiście tutaj.

Tymczasem - do zobaczenia! Dajcie znać co myślicie o tej formie komunikacji! ;)

O autorze

Uwielbiam grafikę, informatykę i webmastering, ale... przecież to już wiecie! Aktualnie projektuję i odkrywam nieskończone poziomy w Super Mario Maker 2 na Switch, odkrywam nieznane mi zespoły muzyczne (a także wracam do tych lekko przeze mnie zapomnianych), oglądam The Simpsons (jest we mnie trochę Homera...) i myślę, co by tu zrobić, aby moje życie było lepsze i gdzie zabrać na kolejną randkę moją kochaną dziewczynę (bez pomocy której ta strona nie wyglądałaby tak dobrze!).