Dzień dobry Patronite!

Internet pełen jest wspaniałych miejsc i jeszcze wspanialszych ludzi. Internet to nie tylko śmieszne memy i jeszcze śmieszniejsze koty, ani nie tylko miejsce w którym możecie obejrzeć ulubiony serial. Jeśli dobrze poszukacie, to odkryjecie, że Internet, to również miejsce w którym możecie zmienić swoje życie. I ja chcę to właśnie zrobić.

Od 2015 roku pomogłem naprawdę wielu ludziom znaleźć swoje miejsce w Internecie i odkryć ich prawdziwe „ja” za pomocą identyfikacji wizualnej. Uwierzcie mi – przez ponad 5 lat nigdy nie powiedziałem komuś „ nie „. To właśnie przez moje zaangażowanie powstały przyjaźnie, które kontynuowane są do dziś, to na mnie mogli zawsze wszyscy polegać. Czy coś się zmieniło? Absolutnie nic!

Jednak… Dziś to ja proszę Was o pomoc. Moja prośba nie wynika z chęci szybkiego wzbogacenia się jak najmniejszym kosztem. Wręcz przeciwnie – mam zamiar nad sobą jeszcze ciężej pracować. Jednak do tego celu potrzebuję środków, które mi w tym bardzo pomogą i pomogą zrealizować moje plany i marzenia.

Na początku 2015 roku miałem bardzo poważny wypadek samochodowy. Pod koniec 2015 roku powstała moja strona i stwierdziłem, że skoro siłą rzeczy siedzę w domu, to czemu komuś nie pomóć, a jednocześnie czemu nie podszlifować moich umiejętności i nauczyć się czegoś nowego. I tak to się wszystko zaczęło. Teraz nadszedł moment, który może sporo namieszać i który może sprawić, że rozwinę skrzydła.
Aby tak się stało, potrzebuję stabilizacji finansowej. Potrzebuję Waszego wsparcia. MOŻESZ MNIE WESPRZEĆ W SERWISIE PATRONITE.PL na którym właśnie ruszyłem ze zbiórką na moją lepszą przyszłość.

Możecie się zapytać: Jaki to będzie miało wpływ na tę stronę i czy coś się zmieni? – Tak. Uważam, że zmiany są zawsze dobre i są potrzebne. Niektóre będą mniejsze, a niektóre większe i bardziej zauważalne. Po pierwsze – chciałbym zyskać niezależność i oddać się swojej pasji całkowicie. Po drugie – chciałbym się dokształcić i nabyć nowe umiejętności. Po trzecie – chciałbym zmienić moją stronę, aby przybrała bardziej postać mojej wizytówki. Oczywiście – opcja podjęcia współpracy wciąż będzie dostępna i bardzo do niej zachęcam. Po czwarte – chciałbym wyróżnić osoby, które będą mnie wspierać i publikować dużo materiałów odnośnie tego jak przebiega zbiórka i tego co udało się do tej pory osiągnąć. I po piąte – chciałbym publikować więcej wpisów i dawać Wam więcej feedbacku!

Jak widzicie, na Patronite jest bardzo dużo progów finansowych. Chcę, aby każdy – niezależnie od wpłaconej kwoty został doceniony i czuł, że kwota, którą wpłaca nie idzie na marne.

Mam nadzieję, że to dopiero początek, że przed nami nie sprint, a maraton. Ten wpis jest jednym z wielu odnośnie nie tylko Patronite, ale także mnie. No i – najważniejsze – mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć wszystkie cele!

Za każdą złotówkę – każdemu z całego serca już teraz bardzo dziękuję!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – piszcie na hello@exxan.pl, za pomocą Patronite lub skorzystajcie z formularza kontaktowego na mojej stronie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

No i… do zobaczenia już niebawem! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *